жу сосків і струмками збігав по грудях, застигаючи. Від цього мої соски напружилися ще більше. Я відсторонилася і отримала за це ляпас. Він знову капнув, мене обпекло, але я стрималась. Закусивши нижню губу, я тільки глухо зойкнула. Але після чергової порції воску на мій сосок я вибила свічку з рук Петі. Після цього мені просто зв'язали за спиною руки, а щоб я не кричала, заклеїли рот скотчем мені. І екзекуція продовжилася. Віск обпікав соски, я намагалася перешкодити цьому, в результаті мене прив'язали за ноги до батареї, причому ноги були широко розсунуті. Цим вони повністю позбавили голі випускниці мене руху і, змирились з цим, я надала своє тіло на катування.
Поступово він перейшов від грудей до живота, а потім до лобку. Але лобком справу не скінчилося. Тут Петя став капати розпечений віск прямо на статеві губи і клітор. Я цього не витримала і стала смикатися й викручуватися. Але було марно, вони міцно мене зв'язали.
Потім вони відв'язали мої ноги і наказали встати в одну позицію. Я лежала на спині, а ноги закинула за голову і максимально їх розсунула, після чого вони прив'язали мої зап'ястя до щиколотки ніг. Потім хлопчики вставили мені в піхві і в задній прохід по запаленій свічці і, наказали стояти так. Свічки гріли, віск плавився і стікав по свічці, обпікаючи піхву. Як-то від чергового опіку я сильно сіпнулася, і з свічки скла ціла цівка розтопленого воску прямо всередину піхви. Якщо б не скотч на губах я б закричала. А хлопці тільки посміхалися.
А потім вони мене просто виеблі. Не вміло, де-не-як, але виебалі мене, причому кілька разів - по черзі. Рот мій теж не стояв пусткою, як і задній прохід. Від цього насильства я випробувала оргазм, який не відчувала ні коли раніше. Коли хлопчики видихалися, а я